VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

VšĮ Motinos Teresės šeimų namams padovanoti daiktai, indai ir žaislai, dalis jų atitenka bendruomenės nariams, o dalis patenka į turgelį „Šviesturgis“ taip Šeimų namai parduodami juos surenka dalį taip trūkstamos paramos. Kartą į mėnesį Šeimų namuose organizuojamas „Šviesturgis“ aktų salėje, mūsų bendruomenės nariai, čia gyvenančios mamos ir apsilankantys svečiai įsigyja taip patinkančius daiktus, indus, žaislus ir taip prisideda prie įstaigos veiklos.

Pagal galimybes TREČIADIENIAIS Kaštonų alėjoje Šiauliuose vyksta ŠVIESTURGIS.

Kviečiame nelikti abejingiems ir apsilankyti, įsigyti įvairių daiktų ir taip prisidėti prie paramos Motinos Teresės šeimų namams.

Turgelyje galite rasti įvairių sendaikčių.

Visos piniginės lėšos surinktos už parduotus daiktus skiriami VšĮ Motinos Teresės šeimų namų veiklai vykdyti.

Yra labdarai linkusių ir mielai palaikančių žmonių, todėl Jūsų dėka galime sau rasti taip reikalingos paramos, o žmonės perkantys turgelyje, padeda ne tik mums, bet ir  randa kuo nudžiuginti ir artimuosius.

Yra žadančių dovanoti dovanas. Dažniau žadančių, nei realiai veikiančių.

KVIEČIAME

 Visus ateiti į Kaštonų alėją, į Motinos Teresės šeimų namus jungtis prie
PARAMOS AKCIJOS
Ateikite ne tik pasižvalgyti, įsigyti, bet ir atneškite vieną ar kitą dovaną Motinos Teresės šeimų namų turgeliui. Nuotraukose pamačius patinkantį daiktą kreipkitės į Šeimų namus, mielai jį parodysime o jei patiks ir įsigysite. Jei neturėsime būtinai pasiūlyme kitą Jums mielą daiktą. 

Džiaugsmas jums, džiaugsmas Motinos Teresės šeimų namams.