VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje dalyvių veiklos

30 sausio, 2024

Kiekvienas iš mūsų savo gyvenime nori būti kūrėjas, kuris ne tik pasirūpina savimi, bet ir yra naudingas visuomenei. Mes siekiame, kad neįgalieji jaustųsi mūsų visuomenėje kuo oriau. Sudarome sąlygas šiems žmonėms mokytis rankdarbių ir amatų, ugdyti darbinius įgūdžius ir taip palengva įsitraukti į atvirą darbo rinką. Užsiėmimų metu naudojami perdirbti paaukoti daiktai. Neįgalieji lanko užsiėmimus (dienos užimtumas), jie mokomi buities įgūdžių,  saviraiškos ir kūrybiškumo, amatų, taip pat teikiama socialinio darbuotoja pagalba neįgaliesiems ir jų šeimos nariams.

Veiklose užsiimame rankdarbių kūrimu, dėvėtų drabužių, odos gaminių, bižuterijos ir kt. pritaikymas ir panaudojimas rankdarbių gamyboje, žvakių dekoravimas, mezgimas vašeliu, virbalais, siuvinėjimas, rankdarbiai iš skiautinių, rankdarbių gamyba iš popieriaus bei gamtinių medžiagų. Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje dalyviai iš modelino lipdė širdeles, jas dažė ir siuvinėjo ant medžiaginių maišelių, taip kurdami šv. Valento akcentus.

 

Neįgalieji savo sukurtais rankų darbo gaminiais nori pasidalinti su Jumis, įsigyti neįgaliųjų dekoruotus maišelius ar kitus gaminius, mielai kviečiame atvykti į įstaigą, adresu: Žemaitės g. 71, Šiauliai. Visi surinkti pinigai skiriami gaminių autoriams.

Daugiau apie mūsų veiklas: https://seimunamai.lt/musu-veikla/socialine-reabilitacija-neigaliesiems-bendruomeneje/

Veiklas finansuoja: Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Šiaulių miesto savivaldybė.

Ačiū