VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai“ kartu su partneriais įgyvendina naują projektą „Už vaikus, už atsakingą tėvystę“

2 birželio, 2017

Po Lietuvą sukrėtusių rezonansinių smurto prieš vaikus atvejų jungtinės Šiaulių muzikantų – menininkų pajėgos kartu su VšĮ „Motinos Teresės šeimų namais“  įgyvendina naują projektą „Už vaikus, už atsakingą tėvystę“, kuriuo siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į smurtą prieš vaikus ir skatinti piliečius būti budriais, pilietiškais ir atsakingais už kiekvieną vaiką. Projekto metu sukurtas muzikinis dainos video  bus perduotas visoms nevyriausybinėms ir kitoms organizacijoms, įstaigoms, kurios užsiima smurto prevencija, parama našlaičiams, vienišų mamų socialinių įgūdžių ugdymu (tokioms, kaip Caritas, Paramos vaikams centras, SOS vaikų kaimas, Gelbėkit vaikus ir kt.), kad naudotų šį klipą kaip vaizdinę medžiagą mokymų, seminarų, viešųjų renginių, akcijų metu.

Projektą įgyvendina Šeimų namų savanorė, socialiai aktyvi jauna moteris Raminta Ramanauskienė kartu su didele grupe kitų muzikantų ir projektu patikėjusių žmonių.

Muzikinį video žiūrėkite:

Visos šio projekto palaikymo, paramos lėšos bus perduotos organizacijoms, dirbančioms smurto prevencijos srityje, taipogi organizacijoms, kurios rūpinasi parama vėžiu sergantiems vaikams, našlaičiams ir vienišoms mamos bei neįgalius asmenis globojančioms, auginančioms šeimoms.

Norinčius, galinčius palaikyti, prisidėti prie šio kilnaus projekto, kviečiame aukoti VšĮ „Motinos Teresės šeimų namams“, sąskaitos Nr. LT607300010131731766, bankas AB Swedbank, banko kodas 73000, paramos pavedime nurodant „Už vaikus, už atsakingą tėvystę“.

Projekto Facebook paskyra „Už vaikus, už atsakingą tėvystę“ – https://www.facebook.com/uzvaikusuzatsakingatevyste/!