VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

VISI MES ŽMONĖS

11 kovo, 2019

Tai bendras TV3 televizijos ir žurnalo „Žmonės“ projektas. Visi mes esame žmonės ir susiduriame su labai panašiais išgyvenimais ir problemomis. Laidos kūrėjai nori parodyti, kad visi, nepaisant socialinės padėties, populiarumo, žinomumo, socialiniuose tinkluose surenkamų simpatijų, visi išgyvename panašius skaudulius, dramas ar net tragedijas. Niekas nėra vienas su tuo, ką jaučia, visuomet yra žmonių, kurie gali pasidalinti panašia patirtimi, nes net sudėtingiausias situacijas kažkas jau išgyveno. Tik kaip? Laidoje žinomi žmonės atsakys į sunkius klausimus atvirai. Kiekvienoje laidoje bus kalbama viena tema, tačiau iškeliami įvairūs tos temos aspektai. Laidos dalyviai – patyrę, išgyvenę, vienaip ar kitaip susidūrę su laidoje aptariama problema. Žmonės atsiveria, nuoširdžiai pasidalina jautriausiomis ir skausmingiausiomis savo gyvenimo istorijomis ir pasitelkdami savo patirtį, suvokimą pasakoja, kaip elgėsi ar dabar elgtųsi susidūrę su tuo pačiu.

Apie tragedijas, skaudulius, dramas, išgyvenimus ir idėjas įkurti VšĮ Motinos Teresės šeimų namus dalijosi įstaigos Direktorė Regina Zabielienė,

Reginos Zabielienės idėja įsteigti namus, kur būtų galima bent laikinai priglausti galvą, o svarbiausia – įgyti taip reikalingų gyvenimui įgūdžių.  Nors Regina skiria savo laiką, neretai ir asmeninių lėšų, nebūtinai už tai sulaukia dėkingumo. „Dėkingumas greitai neateina. Dar motina Teresė perspėjo, kad dažniausiai žmonės už gera atsimoka blogu, bet padėti reikia. O man nereikia dėkingumo, jei jo gausiu – tai bus malonė. Gilūs žmogaus sužeidimai užgožia dėkingumą, atima gyvybines jėgas, tuomet jis gyvena tik nuoskaudomis“, – įsitikinusi Regina Zabielienė. Svarstyti, kas yra patriotiškumas, jai net nereikia. Iki šiol akyse stovi mamos Sibiro tremtyje našlaitėmis siuvinėtas audeklas su žodžiais „Tėvynės meilė – negęstanti ugnis“. „Patriotizmas – daryti tai, ką sąžinė liepia, mylėti savo artimą“, – sako Regina Zabielienė.

„Visi mes žmonės“ laidoje – apie patriotizmą: juk priešas šiandien į mus nenutaikęs šautuvo?

Visą laidos įrašą rasite paspaudę ant nuorodos:

https://tvplay.tv3.lt/visi-mes-zmones/visi-mes-zmones-10313533/