VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Sveikinimas Šv. Kalėdų proga ir ateinančių Naujųjų 2019 metų!

gruodžio 28, 2018

Brangieji,

Ir vėl Šv. Kalėdos – šiltos, jaukios artimų žmonių rate. Labai smagu, kai galime prie baltos staltiesės užtiesto šventinio Kūčių stalo susėsti visi – tėvai ir vaikai, seneliai ir anūkai, sveiki ir ligoti, laimingi ir prislėgti bėdų.

Šv. Kalėdos – tai Jėzaus gimimo diena, kai tarpusavio ryšys suteikia meilės ir šilumos. Kiekvienam iš mūsų didžiausia dovana dėkingumas ir šiluma – mūsų visų. Galbūt bėgdami per kasdienybę ne visada suspėjame apdovanoti artimus žmones šilčiausiais jausmais.

Kalėdos – tai metas, kai galime trumpam sustabdyti laiką ir niekur neskubėti, galime įvertinti tai, ką nuveikėme, kas esame šioje skubančioje dienų tėkmėje, kai pastebime artimųjų padarytus gerus darbus, pasidžiaugiame jų sėkme ir galime kiekvienam padėkoti. Tegul Šv. Kalėdos ir ateinantys Naujieji 2019 metai atneša viltį, būkime geresni, atlaidesni vienas kitam. Skirkime vienas kitam daugiau dėmesio ir gerų žodžių tegul jie sušildo kiekvieną. Tegul šventinės nuotaikos ir džiaugsmo  būna ne tik per didžiausias metų šventes, bet ir kiekvieną dieną.

Sveikiname visus sulaukusius Šv. Kalėdų ir Linkime pačių geriausių Laimingų ateinančių Naujųjų 2019 metų.