VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Svečiuose: Šiaulių Šv. Apašt. Petro ir Pauliaus katedros parapijos; VšĮ „Gelbėkit vaikus“ ir VDC-klubas „Tarp savų“ Šiaulių vaikų dienos centrai.

23 lapkričio, 2018

Trečiadienį Lapkričio 7 dieną, VšĮ Motinos Teresės šeimų namų vaikų dienos centras „Aš ir draugai“ susitiko su Šiaulių šv. apašt. Petro ir Pauliaus katedros parapijos vaikų dienos centru; Penktadienį Lapkričio 9 dieną su VšĮ „Gelbėkit vaikus“ Šiaulių vaikų dienos centru ir Lapkričio 23 dieną su Klubo „Tarp savų“ vaikų dienos centru. Dienos centrų susitikimo metu, vaikščiodami ir aprodydami savo „Aš ir draugai“ vaikų dienos centro patalpas, visi pasikalbėjome apie prasmingus ir džiugus kartu su vaikais darbus, apie vykdomas veiklas, apie ką galima išmokyti vaikus, ką veikiame visi kartu susitikę. Po pažinties akimirkos kiekvienas vaikų dienos centras vienas kitą kvietė prie vaišių stalo, kurį paruošė vaikų dienos centro „Aš ir draugai“ auklėtiniai kartu su pedagoge ir įstaigos direktore, svečiams parodėme koks yra kilnus „Valgyk protingai“ projektas, kurį organizuoja Všį „Humana People to People Baltic“. Papasakojome apie šio projekto kilnius tikslus, kad tai ne tik skaniai ir sveikai pavalgyti, bet ir kartu stiprinti Lietuvos vaikų ir jaunimo organizacijų sveikos mitybos kompetencijas, prisidėti prie vaikų mitybos kokybės pagerinimo, skatinti vaikų kulinarijos ir sveikos mitybos įgūdžių ugdymą, skatinti bendradarbiavimą su augintojais, ūkininkais, kad būtų vartojama daugiau vietoje išauginto maisto.

Keletas akimirkų iš susitikimų:

Dėkojame už apsilankymą Šiaulių Šv. Apašt. Petro ir Pauliaus katedros parapijos vaikų dienos centrui; VšĮ „Gelbėkit vaikus“ ir Klubui „Tarp savų“  Šiaulių vaikų dienos centrams.