VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

„Šv. Kalėdų belaukiant“

21 gruodžio, 2018

2018 m. Gruodžio 20 dieną,  Motinos Teresės šeimų namuose vyko Kalėdinė vakaronė „Šv. Kalėdų belaukiant“, kurios metu į šventę susirinko šeimų namų bendruomenės mamytės, tėveliai su vaikais. Kalėdinis renginys suteikė dar didesnio laukimo Šv. Kalėdų, o jo metu mūsų mažiesiems vaikučiams buvo išpildytos svajonės, kiekvienas, kas tik svajojo ir parašė laišką Kalėdų seneliui, džiaugėsi gauta savo dovana. Įstaigos direktorė Regina Zabielienė pasveikino visas šeimas su artėjančiomis Kūčiomis bei Šv. Kalėdomis. Renginį vedė savanorė Lina Vaičiuvienė, susirinkę svečiai  džiaugėsi nuotaikingu pačių šeimų namų gyventojų, mamyčių pasirodymu, dainomis ir eilėraščiais, bei įspūdingu filmuku apie Šventąsias Kalėdas,  po jų visi kartu, kvietėme Kalėdų senelį, kad smalsaujantys, su begaliniu noru vaikai gautų savo svajones. Svajones išpildėme 64 vaikučiams.

Dėkojame geradariams žmonėms, kurie prisidėjo prie „Vaikų svajonių“ išsipildymo ir  išpildė vaikų svajones ir mažųjų šventes padarė ypatingas.

Dėkojame renginio rėmėjams: Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, ir Amerikos Lietuvių Katalikų Religinei Šalpai.