VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

„Šv. Kalėdų belaukiant“ 2021

27 gruodžio, 2021

Kalėdinis bendruomenės renginys jau tampa tradicija. Tai šventė, kuri įprasmina visus praėjusius metus. Ne išimtis ir šie metai. Gruodžio 23 ramios dienos popietėje Motinos Teresės šeimų namuose vyko Kalėdinė šventė „Šv. Kalėdų belaukiant“, kurios metu į šventę susirinko šeimų namuose gyvenančios mamos, šeimos su vaikais, vaikų dienos centrą „Aš ir draugai” lankantys vaikai su tėveliais, labai apgailestaujame, tačiau šiais metais dėl esamos ekstremalios situacijos negalėjome pakviesti daugiau svečių. Susirinkę į aktų salę, visi kartu pasidžiaugėme artėjančia Kalėdine dvasia. Prasidėjus renginiui įstaigos direktorė Regina Zabielienė pasveikino visas šeimas su artėjančiomis Kūčiomis bei Šv. Kalėdomis, papasakojo apie švenčių prasmę ir jų laukimą, po palinkėjimų ir šiltų žodžių pirmiausia sukvietė pasivaišinti renginio rėmėjų dėka paruoštu vaišių stalu, visi kartu skaniai pasivaišinę kalėdiniais skanumynais prisėdome pasiklausyti Didždvario gimnazijos savanorių ir įstaigos vaikų paruošta muzikine programa, kurioje liejosi kalėdinės dainos, klausydamiesi laukėme kalėdinio stebuklo… Žinoma, kokios Kalėdos be Kalėdų senio ir dovanų, visų nekantrumu ir laukimu pro įstaigos langus pasibeldė Kalėdų senelis, visi vaikai iš džiaugsmo nenustyro vietoje ir laukė, kada senelis įžengs pro duris, Kalėdų seneliui atėjus, jis ir pakalbino, ir pažaidė, ir pašmaikštavo ir vaikams dovanėles išdalino, išdalinęs dovanėles visus vaikus sukvietė kartu, ratuku pašokti. Šiais metais vaikams buvo gausios dovanomis, prisijungus prie Kalėdinio projekto vaikų svajonių buvo išpildytos svajonės, išdalintos vokiečių Drezdeno Evangelikų metodistų bažnyčios saviv. ir bendruomenės centro „Emmaus” paruoštos dovanos, taip pat rėmėjų Šiaulių Rotary klubo „Harmonija” skirtos saldžios dovanėlės.

Dėkojame geradariams žmonėms, kurie prisidėjo prie „Vaikų svajonių“ išsipildymo ir  išpildė vaikų svajones ir mažųjų šventes padarė ypatingas.

Dėkojame už gausias dovanas Drezdeno Evangelikų metodistų bažnyčios saviv. ir bendruomenės centrui „Emmaus“. 

Dėkojame Šiaulių Rotary klubui „Harmonija”

Dėkojame renginio rėmėjams:  Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai bei Amerikos Lietuvių Katalikų Religinei Šalpai.

Dėkojame nuostabiam Kalėdų seneliui ir nuostabiai jo snieguolei!

Akimirkos iš šventės: