VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

ŠOKIO MOKYTOJOS UŽSIĖMIMAI

15 spalio, 2021

Vykdant Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamą Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų veiksmų plano 1.1.4 priemones „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ vykdant projektą „Bendruomenės integracija į visuomenę ir jos plėtojimas bendradarbiaujant su kitomis organizacijomis dirbančiomis šeimos gerovės srityje“ Motinos Teresės šeimų namuose prasidėjo Šokio mokytojos užsiėmimai.

Vykdant socialinę veiklą pažeidžiamiems bendruomenės nariams skatiname juos aktyviai įsijungti į bendruomenės švietėjišką ir sveikatinimo veiklą. Įstaigoje prasidėjo šokių užsiėmimai, tai linijiniai ir erobikos šokiai, kurie lavina fizinį judrumą, ritmo, erdvės pajautimą, gerina fizinę ir emocinę sveikatą. Tai harmoningas asmenybės ugdymasis, o šokiai kuriuose siejasi judesys, elegancija, šokis, savęs ieškojimo ir tobulinimo siekis.  Šokių mokytoja VšĮ Meninės raiškos mokykla „INCOGNITO“ vadovė – mokytoja-metodininkė Virginija Medžiaušienė, siekė ir sieks, kad šokių dalyvių pagrindinis dėmesys būtų – klasikiniam judesiui, artistiškumui, judesio tobulinimui.

Šokiai pritraukia šeimų namuose gyvenančias šeimas ir net socialines darbuotojas prisijungti „pajudėjimui“ ir išmokti šokių subtilybių.

Šokių užsiėmimai vyko:

Spalio 14 d.

Spalio 15 d.

Šokių užsiėmimai vyks:

Spalio 18 d. 11 val.

Spalio 25 d. 11 val.

Spalio 26 d. 11 val.

Lapkričio 3 d. 11 val.

Lapkričio 4 d. 11 val.

Visus norinčius pašokti, kviečiame prisijungti.

Dėkojame projekto rėmėjams

Šiaulių miesto savivaldybei