VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Šiaulių miesto savivaldybės puslapyje pristatomos šių metų bendruomenės iniciatyvos!

28 lapkričio, 2020

Jau antrus metus iš eilės Šiaulių miesto savivaldybė skelbė bendruomenės iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projektų idėjų atrankos konkursą, kvietė teikti pasiūlymus. Pateiktus projektus peržiūrėjusi darbo grupė jau paskelbė galutinį projektų sąrašą, o idėjų autoriai virtualioje erdvėje pristatė savo pasiūlymus miesto bendruomenei.

Praėjusių metų pabaigoje pirmą kartą įvykęs bendruomenės iniciatyvų konkursas sulaukė pasisekimo ir šiauliečių dėmesio, todėl Savivaldybė analogišką atranką surengė ir šiais metais, ji taps tradicija. Pasak Šiaulių mero patarėjo Justino Švėgždos, pristatant ir renkant geriausias bendruomenės iniciatyvas, siekiama įtraukti gyventojus į miesto biudžeto formavimo procesus, kartu skatinti šiauliečių iniciatyvą, burti gyventojų bendruomenes, gerinti kultūrinę, socialinę ir gyvenamąją aplinką.

Šiemet šiauliečiai gali rinktis iš 14 projektų: 10 mažos ir 4 didelės vertės. Balsavimas už labiausiai patikusius pasiūlymus prasidės gruodžio 2-ąją ir tęstis iki gruodžio 22-osios.

Praėjusių metų mažos vertės projektas – Rėkyvos tilto priestatas bus sumontuotas dar šiais metais. Didelės vertės projekto darbus Dainų parke planuojama atlikti jau kitais metais.

Kviečiame susipažinti su šių metų projektiniais pasiūlymais!

BENDRUOMENĖS INICIATYVOS

VŠĮ „MOTINOS TERESĖS ŠEIMŲ NAMAI“ INICIATYVOS SKAIČIUS: 8 PRAŠOME SUSIPAŽINTI! Motinos Teresės šeimų namų kiemo dangos atnaujinimas. Teritorija, esanti Žemaitės g. 71, išasfaltuoti, sudėti trinkelės, kad neliktų įskilimų, duobių nelygumų.