VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Šiaulių apskrities vyr.policijos bendruomenės pareigūnų susitikimas

19 gegužės, 2023

Gegužės 19 dieną, VšĮ Motinos Teresės šeimų namuose vyko Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnų informacinis susitikimas, kuriame įstaigos gyvenančioms šeimoms, bendruomenės nariams, vaikų dienos centrui „Aš ir draugai”, taip pat svečiams iš kitų vaikų dienos centrų „Tarp savų” ir Šiaulių Šv. Apašt. Petro ir Pauliaus katedros parapijos, visus susirinkusiuosius informavo apie viešosios tvarkos pažeidimus, narkotines ir psichotropines medžiagas, jų vartojimą, grėsmes ir teisines atsakomybes, elektroninių cigarečių rūkymą. Bendruomenės pareigūnai, taip pat priminė, kad atšilus orams, neretai pastebi neatsakingą ir neapdairų važiavimą elektriniais paspirtukais, dviračiais. Ir nors ši pramoga yra puikus laisvalaikio praleidimo būdas, tačiau šie eismo dalyviai dažnai patenka į nelaimingus įvykius ir skatino artėjančią vasarą praleisti saugiai.

Dėkojame Šiaulių apskrities policijos komisariato bendruomenės pareigūnams už apsilankymą ir ypač reikalingą informaciją.

2023 m. kovo 30 dieną VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai“ su Šiaulių miesto savivaldybe pasirašė  Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų naudojimui sveikatinimo projektui, projekto „Gyvenkite sveikai šeimų bendruomenėje“ sutartį Nr. SŽ-599. Projekto tikslas: skatinti VšĮ “Motinos Teresės šeimų namų” bendruomenės sveiką gyvenseną, organizuojant fizinio aktyvumo veiklas, poilsį gamtoje, suteikiant žinias apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo, vykdant širdies ir kraujagyslių ligų prevenciją.

Dėkojame
Projektą finansuoja: Šiaulių miesto savivaldybė
Projekto rėmėjai: Šiaulių vyskupijos Caritas ir UAB „SPLIUS”