VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Šiaulių apskrities vyr.policijos bendruomenės pareigūnės paskaita

26 gegužės, 2023

Gegužės 26 dieną, į įstaigą atvyko Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė, susirinkusieji: įstaigoje gyvenančios šeimos, bendruomenės nariai, vaikų dienos centras „Aš ir draugai”, taip pat svečiai, išklausė pareigūnės pamokymus ir patarimus kaip atsakingai praleisti artėjančią vasarą, taip pat visiems papasakojo apie narkotinių medžiagų, elektroninių cigarečių žalą organizmui pasiremdama tikrai įvykusiais atvejais, visus įspėjo apie galimus šalutinius jų poveikius, kokios galimos grėsmes, teisines atsakomybes.

Dėkojame Šiaulių apskrities policijos komisariato bendruomenės pareigūnams už apsilankymą ir ypač reikalingą informaciją.

2023 m. kovo 30 dieną VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai“ su Šiaulių miesto savivaldybe pasirašė  Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų naudojimui sveikatinimo projektui, projekto „Gyvenkite sveikai šeimų bendruomenėje“ sutartį Nr. SŽ-599. Projekto tikslas: skatinti VšĮ “Motinos Teresės šeimų namų” bendruomenės sveiką gyvenseną, organizuojant fizinio aktyvumo veiklas, poilsį gamtoje, suteikiant žinias apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo, vykdant širdies ir kraujagyslių ligų prevenciją.

Dėkojame
Projektą finansuoja: Šiaulių miesto savivaldybė
Projekto rėmėjai: Šiaulių vyskupijos Caritas ir UAB „SPLIUS”