VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Sergėjaus Drovosekovo piešinių paroda „Gamtos grožis“, Knygyne svetainėje „Prie Katedros”.

5 vasario, 2024

Sergėjus Drovosekovas piešia viena ranka. Jo gyvenime viena ranka- ne trūkumas, o galimybė. Vaikystėje autorius labai nemėgdavo piešti, juokiasi, kad už jį piešdavusi mama. Nelengvas gyvenimas Sergėjų išmokė į jį pažiūrėti naujomis akimis. Per nelaimingą atsitikimą darbų autorius neteko vienos rankos, todėl jam teko priimti pateiktą gyvenimo išbandymą ir prisitaikyti prie pakitusios rutinos. Sergėjus piešia jau aštuonerius metus, tačiau savo pirmųjų darbų nedrįsta parodyti. Paklaustas, kaip jam kyla darbų idėjos, jis teigia, kad iš anksto neturi sugalvojęs jokio plano kaip ir ką pieš, ar pavyks ar ne. Pasiruošia dažus, paima teptuką ir lieja mintis ant pasirinkto pagrindo. Pagrindinė Sergėjaus darbų tematika yra gamta, įvairūs gyvūnai ir laivai. Paklaustas, kodėl netapo žmonių portretų, šypsosi ir teigia, kad jam vis dar nesigauna veidai, tačiau nepraranda vilties, kad patobulės ir išmoks piešti ir juos. Šios parodos pavadinimas „Gamtos grožis“ atspindi Sergėjaus meilę gamtai, kurioje jis jaučiasi savimi.

Maloniai kviečiame atvykti

Paroda iki Vasario 28 dienos, eksponuojama Knygyne svetainėje „Prie Katedros”.

Daugiau autoriaus Sergėjaus darbų galite pamatyti, taip pat įsigyti atvykę į mūsų įstaigą adresu: Žemaitės g. 71, Šiauliai

Dėkojame parodos organizatoriams

Dėkojame Akredituotos Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje paslaugos gavėjui ir piešinių autoriui Sergėjui Drovosekovui.