VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Šeimų stovykla Šventojoje „Ugdykime pagarbą šeimoje“

8 rugpjūčio, 2022

2022 m. rugpjūčio 5-7 dienomis Šventojoje įvyko trijų dienų tradicinė šeimų stovykla, kurios tema „Ugdykime pagarbą šeimoje“, kaip ir kiekvienais metais, taip pat ir šiemet didžiausias dėmesys skirtas šeimoms lankančioms Vaikų dienos centrą „Aš ir draugai“, šeimų namuose gyvenančioms mamoms su vaikais. Važiuojant į Šventają jau tapo tradicija užsukti į Žibininkus HBH parką, parko vadovybė labai noriai ir mielai priima mus į savo parką, pramogas, žvėryną, visos šeimos džiaugiasi turėdamos tokią galimybę, apsilankyti tokiam nuostabiam parke, šiais metais parke aplankėme įsikūrusį žvėryną, kuriame laisvai vaikšto įvairūs gyvūnai (lamos, vištos, ožkos ir kt.) ne tik vaikams, bet ir tėvams bei mamoms paliko neišdildomą įspūdį, kad žvėryne galima gyvūnus ne tik pamatyti bet juos ir paglostyti, pačiupinėti. Po žvėryno HBH parkas suteikė galimybę mažiesiems vaikams pašokinėti ant batutų ir visus atvykusius pavaišino gira bei kepta duona, visi džiaugėsi puikiai praleidę laiką HBH parke ir dėkojo jam. Atvykę į Šventają stovyklautojai aktyviai dalyvavo rengiamuosiuose paskaitose, žaidimuose. Paskaitų metų savanoriai kartu su vaikučiais organizavo įvairius žaidimus. Stovyklos metu paskaitose buvo dėstomos temos:

Paskaitų temos:

  • „Tėvų autoritetas vaiko akimis“
  • „Pagarbus bendravimas šeimoje“
  • „Penkios meilės kalbos“
  • „Šeimos dvasingumas“

Taip pat stovykloje pagal Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų naudojimo priemonės „09.01.02.02 Sukurti ir gerinti miesto bendruomenės sveikatinimo sąlygas, įstaigos vykdomo projekto „Gyvenkite sveikai šeimų bendruomenėje“ 3 dienų Šeimų stovykla Šventojoje, tikslas: stiprinti šeimose gebėjimą sveikai ilsėtis, pabrėžiant poilsio gamtoje naudą psichinei sveikatai, širdies ir kraujagyslių ligų prevencijai, aktyvaus poilsio gamtoje suteikiant galimybę sudalyvauti trenerės pravestose bėgimo varžybose ir estafetėse, kurios šeimoms suteikė bendruomeniškumo, gerų emocijų džiaugsmo, stiprino fizinę sveikatą, o už dalyvavimą, už geriausius rezultatus vaikai, šeimos buvo apdovanotos sporto prekėmis, kad ir toliau skatintų mankštintis.

Geras oras ir džiuginanti šiluma šildė šeimų širdis, jungė į būrius kartu aktyviai praleisti laiką stovykloje. Kiekvienas stovyklautojas lepinosi geru oru prie jūros.  Visi puikiai praleido laiką ir grįžo pilni įspūdžių.

DĖKOJAME STOVYKLOS RĖMĖJAMS:

LR SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTERIJAI

AMERIKOS LIETUVIŲ KATALIKŲ RELIGINEI ŠALPAI

Šiaulių miesto savivaldybei 

Nuoširdžiai dėkojame HBH pramogų parkui, jo darbuotojams už labai skanų maistą ir linksmas pramogas

UAB „Viprotekas“

Dėkojame rėmėjams!