VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

„RUDENS MOZAIKA 2020“

15 spalio, 2020

Nors ir Lietuvoje esant paskelbtai ekstremaliai situacijai, o Šiaulių mieste didesni suvaržymai ir mūsų visų gyvenimus sumaišęs Koronavirusas (COVID-19) 2020 m. spalio 15 dieną, tampant tradicijai ir jau trečiąjį kartą, laikantis visų saugumo rekomendacijų VšĮ Motinos Teresės šeimų namuose vyko šventė „Rudens mozaika 2020“.  Šiais metais šventė nuskambėjo šiltomis iš bendruomenės narių, gyvenančių šeimų, atvykusių svečių lūpų dainos, kurios šildė kiekvieno esančioje šventėje širdį, šį kartą vengiant didesnių susibūrimų, didelio atgarsio šventę nuvainikavome bendruomenės narių rate. Ne tik šios dienos oras, bet ir tvyranti atmosfera sukūrė rudens atokvėpį, krentančių lapų dvelksmą ir vėjo gaivumą.  Dainuojant ir giedant dainas netrūko puikios nuotaikos, buvo galima įsigyti projekto „Socialinės dirbtuvės“ neįgaliųjų rankdarbių, „Šviesturgio“ daiktų, įsigyti tai kas sukurta ir nepakartojama.

Renginys baigėsi, tačiau visada esate laukiami Motinos Teresės šeimų namuose įsigyti projekto „Socialinės dirbtuvės“ neįgaliųjų rankdarbių, rūbų, žaislų, pasikalbėti ir pasidalinti patirtimi bei nuveiktais gerais darbais. Dėkojame  svečiams, kurie apsilankė Šeimų namuose ir prisidėjo prie šių namų veiklos.

Šventė „Rudens mozaika 2020“ vyko, pagal VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai“ vykdomą projektą: Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonės „STIPRINTI bendruomeninę veiklą savivaldybėse“

DĖKOJAME RĖMĖJAMS!