VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Prostitucijos ir prekybos žmonėmis prevencija – KOPŽI paskaitos.

18 gegužės, 2023

VšĮ Motinos Teresės šeimų namams vykdant NVOŠG „Atsakingos tėvystės ugdymo mokyklėlė“ projektą, vyksta VšĮ Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro (KOPŽI) prostitucijos ir prekybos žmonėmis prevencinės paskaitos.

Paskaitos skirtos supažindinimui su naujomis prekybos žmonėmis formomis, paplitusiomis šalyje. Didžiausias dėmesys skiriamas aptarimui, su jomis susipažindinimui ir supratimui, kas yra nukentėjusieji, aptarti jų teisės  ir kur  galima gauti psichologinę bei socialinę pagalbą, kokios yra grėsmės žmonėms ir kaip nuo jų apsisaugoti paskaitų metu pataria KOPŽI specialistė.

Susidūrę su prekybos žmonėmis atvejais, ar įtarę, kad kyla grėsmė, nedelsdami kreipkitės Bendruoju pagalbos telefonu 112. Pagalbą prostitucijos ir prekybos žmonėmis aukoms teikia Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centras (KOPŽI). Visą parą veikia centro SOS numeris +370 679 61 617, skirtas konsultuoti, patarti ir informuoti nukentėjusius nuo įvairių prekybos žmonėmis formų, prostitucijos, seksualinės prievartos, pabėgusius nepilnamečius.

Projektą finansuoja:

Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija