VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Prasidėjo gydytojos paskaitos – mokymai, apie širdies ir kraujagyslių ligas, jų prevenciją, efektyvius sveikatos išsaugojimo būdus

25 gegužės, 2022

2022 m. Balandžio 20 dieną VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai“ su Šiaulių miesto savivaldybe pasirašė  Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų naudojimo priemonės „09.01.02.02 Sukurti ir gerinti miesto bendruomenės sveikatinimo sąlygas, projekto „Gyvenkite sveikai šeimų bendruomenėje“ sutartį Nr. SŽ-570. Projekto tikslas: bendradarbiaujant su Šiaulių miesto institucijomis tęsti kokybiškos kompleksinės pagalbos teikimą šeimai, bendruomenės nariams:  motyvuojant, skatinant fizinį aktyvumą šeimoje,  įdiegiant sveikus maitinimosi įpročius, dirbant prevenciškai.

Nuo gegužės 25 dienos prasidėjo gydytojos paskaitos – mokymai, apie širdies ir kraujagyslių ligas, jų prevenciją, efektyvius sveikatos išsaugojimo būdus, širdžiai ir kraujagyslėms kenksmingus veiksnius. Bus suteikiamos žinios, kurios leis teisingai pasirinkti gyvenimo būdą, išvengti sveikatos sutrikimų, o susidūrus su širdies ar kraujagyslių ligų požymiais – atpažinti juos pradinėje stadijoje.

Mielai kviečiame visus dalyvauti vyksiančiuose paskaitose, kurios vyks:

  • Gegužės 25 dieną, 15:00 val.
  • Birželio 8 dieną, 15:00 val.

Apie tolimesnes paskaitas informuosime.

Dėkojame Šiaulių miesto IĮ J.Jankauskienės šeimos gydytojų centro šeimos gydytojai Jurgitai Jankauskienei

Dėkojame projekto rėmėjams

Šiaulių miesto savivaldybei

Gegužės 25 dieną, vykusioji paskaita.