VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Paskaita apie rūkymo ir elektroninių cigarečių žalą

14 lapkričio, 2019

Lapkričio 13 dieną Motinos Teresės šeimų namuose, šeimoms, bendruomenės nariams, vaikų dienos centro „Aš ir draugai“ lankytojams  ir svečiams Klubo „Tarp savų“ vaikų dienos centro vaikams vyko paskaita apie rūkymo ir elektroninių cigarečių žalą. Šią paskaitą vedė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai. 

Policininkai apgailestavo, kad elektroninių cigarečių rūkymas – tai dar viena „veikianti“ tabako gamintojų reklama apie neva „sveikesnį dūmą“, „Eco dūmą“. Deja, tuose dūmuose nėra nieko „eko“ ar juo labiau sveiko. Nikotino kiekis rūkant elektronines cigaretes gaunamas neribotas, didesnis nei rūkant įprastas cigaretes. Nuplikytos kojos, rankos, išmušti dantys – tai vis elektroninių cigarečių „petardų“ padariniai. Policininkai kvietė vaikus, šeimas, bendruomenės narius būti budriems ir nepakliūti į tabako gamintojų pinkles, apsaugoti savuosius vaikus nuo sunkios žalos padarinių.  Paskaitoje buvo kreiptas dėmesys į žalingų įpročių reiškinius bei jų žalą nacionalinei ekonomikai ir demografijai, dvasinei bei fizinei sveikatai. Policininkai skatino visus susimąstyti apie rūkymo žalą, ragino vengti žalingų įpročių, rinktis sveiką gyvenimo būdą, o gauta informacija pasidalinti su draugais.

 

DĖKOJAME ŠIAULIŲ APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO ATSTOVAMS UŽ NAUDINGĄ INFORMACIJĄ, UŽ PALAIKYMĄ RENKANTIS SVEIKĄ GYVENIMO BŪDĄ.

PASKAITĄ SU POLICIJOS ATSTOVAIS SUORGANIZAVO VAIKŲ DIENOS CENTRO „AŠ IR DRAUGAI“ PEDAGOGĖ IR SOCIALINĖ DARBUOTOJA

DĖKOJAME