VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

„PADOVANOK MAMAI“

4 gegužės, 2019

Mama – vienas svarbiausių asmenų žmogaus gyvenime, su kuriuo pirmiausia susitinkame tik gimę. Kiekvienam sava mama brangiausia ir gražiausia. Gerbti ir mylėti jas privalome visą laiką, bet minint Mamų dieną, atiduodame visą savo dėmesį tik joms, kaip jos atidavė save augindamos vaikus ir besirūpindamos šeimos gerove. Šią Gegužės 3 dieną išskirtinį dėmesį skyrėme moterims, kurios yra Mamos, močiutės, globėjos, kurios augina vaikus. Motinos Teresės šeimų namuose renginyje „Padovanok Mamai“ apsilankė Šiaulių apskrities vaiko teisių  skyriaus komunikacijos specialistė Silva Šimkevičienė ir šiuose namuose gyvenančioms mamoms dovanojo šiauliečių mokinukų piešinių segtuvus. Skyriaus specialistės  prieš mėnesį pakvietė Gegužių progimnazijos ir Moksleivių namų vaikus kurti sveikinimus nepažįstamai  mamai. Vaikų širdelių sušildytus piešinius, sveikinimus tarnybos moterys susegė į segtuvus, pridėjo spalvinimui skirtų lapų, kad vaikučiai juos spalvindami, piešinius su mamomis drauge vartydami galėtų bendrauti. Parengta 10 tokių dovanėlių. Renginyje „Padovanok Mamai“ visi vaikučiai iš anksto, išmokę gražių dainelių jas sudainavo savo mylimoms mamoms. Renginio vedėjai Vaikų dienos centro „Aš ir draugai“ pedagogės ir keletas renginio savanorių sukvietė bendruomenės narius, gyvenančias mamas į šią nuostabią šventę, kartu paminėti Motinos dieną, taip deklamuodami gražius eilėraščius bei linkėdami šiltus palinkėjimus. Renginyje netrūko geros nuotaikos, nuostabių ir šiltų eilėraščių, šokių, užduočių į kuriuos vaikai kvietė savo mamas prisijungti ir kartu sudalyvauti. Renginio metu visus vaišinome karšta arbata ir saldumynais.  Visi prisišokę, išsidavę, prisivalgę sukvietėme vaikus ir jų mamas iš ledo kaladėlių statyti bendrą pilį, taip suburiant draugišką bendruomenę ir tuo tarpu tik labiau sustiprinant mamos ir vaiko tarpusavio ryšį.

Taip pat skaitykite straipsnį: http://www.snaujienos.lt/miesto-gyvenimas/39770-padovanoti-vilti-buti-gera-mama

Dėkojame Šiaulių apskrities vaiko teisių  skyriaus komunikacijos specialistei Silva Šimkevičienė už apsilankymą VšĮ Motinos Teresės šeimų namuose ir  dovanas.

Dėkojame Vaikų dienos centro „Aš ir draugai“ pedagogėms ir savanoriams už renginio šiltumą ir jaukumą.

Dėkojame LPF „Maisto bankas“ už vaišes.

Nuoširdžiai dėkojame visiems geros valios žmonėms prisidėjusiems prie  akcijos „Padovanok Mamai“, mūsų visų gerumas mus vienija.

Dėkojame Šiaulių naujienos žurnalistei Teresei Hokienei už apsilankymą ir straipsnį Šiaulių miesto laikraštyje.