VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Motinos Teresės šeimų namus lankantiems vaikams – galimybė sveikai ir kokybiškai valgyti bei mokytis gaminti

2 birželio, 2017

Motinos Teresės šeimų namai kartu su VšĮ „Humana People to People“ 2017 m. gegužę pradeda įgyvendinti projektą „Valgyk protingai“. Projektas vyks iki šių metų pabaigos.

Projekto tikslas – stiprinti Lietuvos vaikų ir jaunimo organizacijų sveikos mitybos kompetencijas užtikrinant geresnę vaikų mitybą, skatinant jų sveikos gyvensenos įgūdžius bei taip pat skatinamt bendradarbiavimą su vietos maisto augintojais ir ūkininkais.

Projekto metu 2 kartus per savaitę 20 mūsų bendruomenei priklausančių  vaikų valgys sveikus šviežius patiekalus, pagamintus iš pieno, žuvies, mėsos ir daržovių, tiekiamų tiesiai iš Šiaulių regiono ūkininkų. Projekto metu vaikai ne tik turės galimybę sveikai valgyti, bet patys mokysis gaminti, o vėliau prisidės prie maisto gamybos namuose savo šeimose, taip pat mokysis serviruoti stalą, valgyti gražioje aplinkoje. Taip pat tikimąsi, kad projekto vykdymo metu vaikai susipažins su sveika gyvensena ir sustiprins turimus įgūdžius, siekiant, jog ir pasibaigus projektui įgūdžiai išliktų ir vaikai ir toliau stengtųsi valgyti visavertišką kokybišką maistą.