VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Motinos Teresės šeimų namų Socialinių dirbtuvių veikla

11 rugsėjo, 2020

VšĮ Motinos Teresės šeimų namuose Socialinės dirbtuvės jau veikia beveik keturis mėnesius. Visą šį laikotarpį vyksta įvairūs aktyvūs darbai: gaminame įvairius, širdžiai mielus rankdarbius, draugiškus laukui ir vidaus papuošimui skirtus cementinius vazonus, dekoravome vazonėlius lino siūlais, dekoruojame vazonėlius akmenėliais, piname padėkliukus, veriame natūralaus gintaro apyrankes, karolius. Prigamintus gaminius jau spėjo pamilti visuomenė, kuriuos pateikiame turguose, mugėse ir mūsų įstaigoje įkurtoje parduotuvėje į kurią kviečiame visus įstaigos lankytojus, svečius. Socialinėse dirbtuvėse neapsiribojame tik rankdarbių gamyba, taip pat teikėme buities, aplinkos tvarkymo paslaugas į kurias įeina: malkų krovimas, žolės pjovimas, trinkelių ravėjimas, įvairūs lauko tvarkymo darbai ir panašiai. Sustiprėję ir išmokę, pradėjome teikti vidaus, lauko, buities, remonto smulkius, kosmetinius darbus.

Patobulinę jau vykdytas veiklas ir pradedant naujas, projekto dalyviai, kurie turi proto ir psichikos negalią, su visa meile, pagarba ir visomis pastangomis suteiks reikiamas paslaugas, todėl drąsiai kvieskite mus į pagalbą už draugišką atlygį!

 DĖKOJAME PROJEKTO RĖMĖJAMS

 

TRUMPAI APIE PROJEKTĄ: 2020-05-18 d. Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM įgyvendindamas institucinės globos įstaigų pertvarką Lietuvoje, pradėjo ES lėšomis įgyvendinti projektą “Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra “ (Nr. 08.4.1-ESFA-V-405-03-0001), kuris vyks tris metus. Projekto tikslas – didinti darbingo amžiaus asmenų su proto ir (arba) psichikos negalia, savarankiškumą ir taip įgalinti juos gyventi bendruomenėje pagal jų poreikį teikiant bendruomenines apsaugoto būsto, socialinių dirbtuvių, įdarbinimo su pagalba, pagalbos priimant sprendimus paslaugas. VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai“ buvo atrinkti kaip partneriai teikti Šiaulių regionui socialinių dirbtuvių paslaugą. Šiuo projektu mes siekiame: didinti neįgaliųjų su proto ir psichikos negalią darbinėje veikloje savarankiškumą, sudarant sąlygas darbiniui užimtumui, atliekant prasmingas veiklas nukreiptas į konkrečios prekės gamybą ir (ar) paslaugos atlikimą, padedant integruotis į darbo rinką.