VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Labdaros ir paramos koncertas „Maža kibirkštis – didelis laužas“

3 gegužės, 2018

Gegužės 2 dieną apie 200 labdaros ir paramos akcijos dalyvių rinkosi į gyvo garso koncertą „Maža kibirkštis – didelis laužas“. Parama buvo renkama VšĮ Motinos Teresės šeimų namuose Krizių centre gyvenančioms mamoms paremti.
https://seimunamai.lt/lt/
Akcija baigėsi, koncertas nuskambėjo, beliko dėkoti.

Ačiū Šiaulių dainavimo mokyklos „Dagilėlis“ direktoriui Remigijui Adomaičiui už nuoširdų atliepimą globoti labdaros renginį, svečių, dalyvių priėmimą, profesionalų choro pasirodymą.
http://dagilelis.lt/dainavimo-mokykla/apie-mokykla/

Ačiū linksmuoliams „Dagilėlio“ choristams, kurie stebino klausytojus dainų originalumu ir balsų darna.

Ačiū šiaulietei dainų autorei ir atlikėjai Dangei už širdingą kūrybą, moteriškai švelniai atskleistus ir perteiktus jausmus.

Ačiū šiaulietei muzikos mokytojai, vokalo dėstytojai, atlikėjai Živilei už operinį balsą, gausią dainų programą ir nuoširdžią šypseną.

Ačiū iš Rusnės atvykusiam dainų autoriui ir atlikėjui Valdui Lacko už plačią širdį, prasmingas dainas, linksmą bendravimą su labdaros fondo veikėjų augančia pamaina Motiejumi, už išjudintą salę,

Ačiū šiauliečiui, buvusiam „Dagilėlio“ mokyklos mokiniui, dainų atlikėjui Evaldui už jaunatviškai linksmą džiazavimą, labai savą ryšį su publika.

Ačiū Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos fortepijono mokytojai Raimondai Sližienei už renginio vedimą, motinišką švelnumą kiekviename pasakytame žodyje.

Ačiū atvykusiam iš Klaipėdos, buvusiam „Dagilėlio“ mokyklos mokiniui Lukui už renginio akimirkų įamžinimą fotografijose, kurias pamatysime kiek vėliau.

Ačiū didžiuliam rėmėjų būriui, kiekvienam asmeniškai pirkusiam kvietimą, atvykusiam į renginį.

Ačiū 17 – kai KVIETIMŲ platintojų už priimtą nelengvą iššūkį ir už tai, kas gavosi. O gavosi GRAŽIAI, plačiai ir šiltai.

Išplatinta 230 kvietimų, surinkta 2300 eurų. 🙂

42 kvietimai pirkti internetu iš įvairiausių Lietuvos kampelių ir dovanoti Motinos Teresės šeimų namų bendruomenei. 30 šiauliečių, patys negalėdami atvykti į koncertą, pirko kvietimus ir dovanojo norintiems dalyvauti. Šia dovana mielai pasinaudojo pakviesti į renginį Šiaulių logopedinės mokyklos mokiniai.

VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai“
Labdaros ir paramos fondas Begalinė GAUSA