VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Įvykusi Kaziuko mugė Kovo 5 – 6 dienomis.

7 kovo, 2019

Kovo 5 ir 6 dienomis, VšĮ Motinos Teresės šeimų namuose  jau antrus metus iš eilės vyko Kaziuko mugė, o aktų salė virto triukšminga prekyviete, nes joje šurmuliavo neįgaliųjų rankdarbių pardavėjai, „Šviesturgio“ Labdaros ir paramos fondo „Begalinė gausa“ įvairiausi daiktai ir mūsų geriausia savanorė Onutė, bei Kaziuko mugės svečiai. Įstaigos savanoriai, bendruomenės nariai ir visi neabejingi iš anksto kruopščiai ir atsakingai ruošėsi šiai mugei. Jau praėjo dvi Kaziuko mugės dienos, visi džiaugiamės, kad yra neabejingų žmonių, bendruomenės narių ir visuomenės veikėjų, kurie noriai prisidėjo prie įstaigos veiklos, visų perkančiųjų lėšos bus panaudotos Motinos Teresės šeimų namams.

Dėkojame Labdaros ir paramos fondo „Begalinė gausa“ vadovei Onutei Navickienei už kruopštų ir atsakingą darbą.

Dėkojame įstaigos savanoriams už pagalbą ruošiantis mugei ir visiems, visiems neabejingiems šios mugės puoselėjimui.

Kaziuko mugė baigėsi, tačiau tai ne pabaiga, tai tik gerų darbų pradžia, norinčių įsigyti ir prisidėti prie VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai“ veiklos. Kviečiame darbo dienomis nuo 9:00-17:00 val. Atvykti į Motinos Teresės šeimų namus, į darbų klasės patalpas įsigyti neįgaliųjų rankdarbių, rūbų, žaislų. 

Norinčių įsigyti nuostabių daiktų (dovanoms, laisvalaikiui ar tiesiog namų puošmenai) visus daiktus rasite paspaudę ant šios nuorodos, o jei rasite sau patinkanti daiktą kreipkitės:

„ŠVIESTURGIS“ LPF „BEGALINĖ GAUSA“

Keletas akimirkų iš Kaziuko mugės: