VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Įstaigoje paminėta Motinos diena

10 gegužės, 2024

Pirmasis gegužės sekmadienis skirtas vienai iš prasmingiausių metų švenčių – Motinos dienai. Šiluma, ramybė, atjauta, užuovėja, rūpestis, kantrybė, švelnumas, šviesa… Tai tik keletas žodžių, apibūdinančius mylimiausius, brangiausius mums žmones – Mamas. Nėra pasaulyje gilesnės ir tyresnės versmės už Motinos meilę, nes Mamytės pati jautriausia širdis. Ir visai nesvarbu, kiek žmogui metų jam visada reikia mamos, jos šilto žvilgsnio. Mama panaši į neišsenkančią meilės upę, gaivinančią viską aplinkui. Mama panaši į nuostabią dainą, kurią prisiminti kiekvienas norėtų.

Motinos Teresės šeimų namuose Motinos dieną paminėjome kartu su bendruomene. Gegužės 3 dieną, vyko popietė skirta mamos dienai paminėti, taip dvi dienas sveikinome Mamas. Susirinkusiesiems gražų koncertą dovanojo Kurtuvėnų folkloro ansamblis „Kurtuove”.  Visos mamos – gyventojos, bendruomenės narės pasveikintos vaikų kurtais atvirukais ir saldžia staigmena, bei pakviestos prie šventinio stalo pasibūti drauge, pabendrauti…

Gerbti ir mylėti jas privalome visą laiką, bet minint Mamų dieną, atiduodame visą savo dėmesį tik joms, kaip jos atidavė save augindamos vaikus ir besirūpindamos šeimos gerove.

Dėkojame Šiaulių rajono Kurtuvėnų folkloro ansambliui „Kurtuove” ir Ramunei Mikėnienei už skleidžiantį gėrį.