VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Įspūdžiai iš vaikų stovyklos

11 rugpjūčio, 2017

2017 rugpjūčio 8 – 10 dienomis Motinos Teresės šeimų namų Vaikų dienos centras „Aš ir draugai“ suorganizavo savo lankytojams ir jų šeimoms dieninę stovyklą kaimo turizmo sodyboje Gegužių kaime. Stovykloje dalyvavo 18 įvairaus amžiaus  vaikų, o kartu su pačiais mažiausiais smagiai laiką leido ir 4 mamos. Veiklas skirtingose sodybos erdvėse organizavo dienos centro pedagogės Andra ir Raimonda, savanorės Eglė, Dainora ir Gerda bei sodybos šeimininkė Vida. Stovyklos metu vaikai žaidė judriuosius žaidimus, suposi supuoklėse, šokinėjo ant batuto, žaidė krepšinį bei futbolą sporto aikštelėje, maudėsi, piešė piešinius, gamino šiaudines lėles, o mažieji statė pilis smėlio dėžėje. Pailsę nuo įvairių veiklų vaikai rinkdavosi prie mamų padengto pietų stalo. Taip pat vaikų visą dieną laukdavo saldūs  ir gaivūs užkandžiai, gėrimai.

Paskutinę dieną buvo nuleista stovyklos vėliava, o prie plevenančio laužo vaikai galvojo norus, svajones ir metė į ugnį stebuklingas gintaro dulkes.

Laikas prabėgo labai greitai. Už geras emocijas, galimybę pailsėti dėkojame Šiaulių miesto savivaldybei ir sodybos „Žemaitiška pastogė“ šeimininkams.