VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Įspūdžiai iš vaikų dienos centro „Aš ir draugai“ vaikų stovyklos.

6 rugpjūčio, 2018

2018 Liepos 30 – Rugpjūčio 2 dienomis Motinos Teresės šeimų namų Vaikų dienos centras „Aš ir draugai“ suorganizavo savo lankytojams ir jų šeimoms dieninę stovyklą kaimo turizmo sodyboje „Žemaitiška pastogė“ Gegužių kaime. Stovykloje dalyvavo 14 įvairaus amžiaus  vaikų, o kartu su pačiais mažiausiais smagiai laiką leido ir 2 mamos. Veiklas skirtingose sodybos erdvėse organizavo dienos centro pedagogės Rima ir Raimonda, bei sodybos šeimininkė Vida. Stovyklos metu vaikai žaidė judriuosius žaidimus, suposi supuoklėse, šokinėjo ant batuto, žaidė krepšinį bei futbolą sporto aikštelėje, maudėsi, piešė piešinius, gamino sau pietus. Pailsę nuo įvairių veiklų visi rinkdavosi prie mamų ir pačių vaikų  padengto pietų stalo. Taip pat vaikų visą dieną laukdavo saldūs  ir gaivūs užkandžiai, gėrimai.

Paskutinę dieną buvo nuleista stovyklos vėliava, o prie plevenančio laužo vaikai galvojo norus, svajones ir metė į ugnį stebuklingas gintaro dulkes.

Už galimybę surengti įspūdingą stovyklą ir  galimybę pailsėti dėkojame Šiaulių miesto savivaldybei, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai ir sodybos „Žemaitiška pastogė“ šeimininkams.