VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Įspūdžiai iš vaikų dienos centro „Aš ir draugai“ vaikų stovyklos.

12 rugpjūčio, 2019

2019 m. rugpjūčio 5 – rugpjūčio 9 dienomis Motinos Teresės šeimų namų Vaikų dienos centras „Aš ir draugai“ suorganizavo savo lankytojams ir jų šeimoms dieninę stovyklą kaimo turizmo sodyboje „Žemaitiška pastogė“ Gegužių kaime. Stovykloje dalyvavo 10 įvairaus amžiaus vaikų, o kartu su pačiais mažiausiais smagiai laiką leido ir 1 mama bei savanoriai. Veiklas skirtingose sodybos erdvėse organizavo dienos centro pedagogės Rima ir Laima, bei sodybos šeimininkė Vida. Stovyklos metu vaikai žaidė judriuosius žaidimus, suposi supuoklėse, šokinėjo ant batuto, žaidė krepšinį bei futbolą sporto aikštelėje, maudėsi, piešė piešinius, gamino sau pietus. Pailsėję nuo įvairių veiklų visi vaikai rinkdavosi prie mamų ir savanorių prie pačių vaikų padengto pietų stalo. Taip pat vaikų visą dieną laukdavo saldūs ir gaivūs užkandžiai, gėrimai.

Paskutinę dieną buvo nuleista stovyklos vėliava, o prie plevenančio laužo vaikai galvojo norus, svajones ir metė į ugnį stebuklingas gintaro dulkes.

Už galimybę surengti įspūdingą stovyklą ir galimybę pailsėti dėkojame Šiaulių miesto savivaldybei, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai ir sodybos „Žemaitiška pastogė“ šeimininkams.