VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

FRAKTALŲ Piešimo terapija Motinos Teresės šeimų namuose

29 lapkričio, 2018

Tarptautinė akcija „16 aktyvumo dienų prieš smurtą“,  Lapkričio 28 d. Trečiadienį Motinos Teresės šeimų namuose lankėsi Dailininkė Gintarė Rauckienė. Šios akcijos dėka,  ji mus supažindino su fraktalų piešimo metodika, pamokė ir parodė, kaip piešti diagnostinį fraktalą. Ji mums papasakojo, kad fraktalų piešimas – tai žmogaus fizinės ir emocinės būsenos diagnostikos bei korekcijos metodas. Jis padeda giliau suprasti save, rasti kelią į savo vidinį pasaulį, atsipalaiduoti, pašalinti įtampą, nerimą, baimes. Šis metodas padeda suvokti savo santykį su aplinka, su pasauliu ir suteikia galimybę koreguoti vidinę būseną. Fraktalinis piešinys – unikalus kūrinys, kuris atspindi autoriaus individualumą, kuriame net mažiausia detalė atkuria tai, kas jam būdinga. Piešimo įgūdžiai nereikalingi.

Šio projekto Nei vilkas, nei meška tikslas – smurto artimoje aplinkoje prevencija, šviečiant visuomenę (apie smurto formas, psichologinį smurtą darbe (mobingą) ir t.t.).

Projekto “Nei vilkas, nei meška” veiklas finansuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija (Nevyriausybinių organizacijų projektų, skirtų smurto artimoje aplinkoje prevencijos programa)

Projektą Nei vilkas nei meška vykdo Labdaros ir paramos fondas Dinozauras.

Daugiau informacijos apie šį projektą ir fraktalus:

www.dinozauras.lt FB www.fb.com/fondasdinozauras Lina Giedrimienė, 860588203

Keletas nuotraukų: