VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Aš ir Tu – tai MES 2020: gerumas sklando ore

22 gruodžio, 2020

Šv. Kalėdų laukimas įmanomas be balto sniego, be darbo kalėdinių vakarėlių, koncertų, net be senio šalčio vaikų darželiuose, bet neįmanomas be dėmesio, šilto žodžio artimui, be iš širdies dovanotų dovanų žmonėms, kurie rūpi.

AŠ IR TU – TAI MES 2020: Nors šiemet ši akcija vyko nuotoliniu būdu, vienu metu įsijungiant J. Omertos dainą „Tu gali“, tačiau dovanų, kurios buvo pristatytos akcijos dalyviams į namus, vis tiek buvo gausu. Jau antri metai prekybos centras KUBAS (ypatingai dėkojame Gitanai Ceilutkienei) vaišina asmenis su negalia skanėstais, džiugina dovanėlėmis. Etaplius padovanojo puikių „ sėkmės kalendorių“, Doloresa Yildiz – kalėdinių dekoracijų, kurios buvo pagamintos VšĮ „Motinos Teresės šeimų namuose“ esančiose socialinėse dirbtuvėse.

Minėtose dirbtuvėse asmenys su intelekto ar psichikos negalia gamina įvairius gaminius, suvenyrus ir juos parduoda, taip šiek tiek užsidirbdami pinigų. Taigi įvyko dvigubas gėris – socialinių dirbtuvių neįgalieji užsidirbo pinigų, o kompleksinių paslaugų namų „Alka“ globotiniai, Carito globojami senjorai, Šiaulių apskrities cerebrinio paralyžiaus asociacijos nariai ir keletas kitų likimo nuskriaustųjų gavo dovanėles – kalėdines dekoracijas, džiuginančias akis ir širdį.

Daugiau skaitykite: https://www.etaplius.lt/as-ir-tu-tai-mes-2020?fbclid=IwAR1C2Jofq40TPaxF1ZCUx46aA8QELmcQE2FwJf3P2LHpwpqyNf6ZUNn0VDo