VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Advento renginys „Šv. Kalėdų belaukiant“.

gruodžio 7, 2018

Adventas – rimties ir susikaupimo, o kartu ir džiugaus laukimo metas. Labai džiaugiamės, kad gruodžio 6 dieną Šeimų namų bendruomenė, mamytės su vaikais ir svečiuose Rėkyvos gyvenvietės bendruomenės nariai bei pirmininkė Nijolė Malakauskienė galėjome pabūti drauge, pajusti Advento ramybę, džiugią laukimo nuotaiką. Sulaukėme svečių – uždegę Advento žvakutes, gražius žodžius pasakė kunigas Vidas Bernardas, šiltus palinkėjimus tarė VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai“ direktorė Regina Zabielienė, bei vienas kitam, kiekvienas bendruomenės narys, mamytės ir svečiai linkėjome gražaus advento laiko, bei ramybės ir vilties.  Advento popietėje liejosi prasmingi žodžiai, žvakių skleidžiama šviesa, gardus kavos ir pyragų kvapas visus sušildė ir sujungė nematoma gija. Juk taip svarbu išmokti kartais sustoti ir pabūti kartu, suprasti, kad stipriausias dalykas, kuris mus laiko gyvenime, – tai tarpusavio ryšys.

Ši popietė leido visiems bendruomenės nariams, mamytėms, vaikučiams ir mūsų svečiams pajusti tikrąją adventinio laikotarpio prasmę. Ramumu dvelkianti aplinka, tylus žvakių virpėjimas, vaikų spindinčios akys, mūsų visų šypsenos, paliko neišdildomus įspūdžius, privertė giliau susimąstyti apie susikaupimo laikotarpį ir giliau pajusti Šv. Kalėdų dvasią.

AČIŪ, KAD BUVOTE KARTU!

Adventinio renginio organizatoriai VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai“ vykdant projektą: „Bendruomenės integracija į visuomenę ir jos plėtojimas per  partnerystę su kitomis organizacijomis, dirbančiomis  šeimos gerovės srityje“. Įgyvendindama Šiaulių miesto NVO veiksmų plano 2.3 Priemones „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, kurios finansuojamos Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.