VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Advento renginys – „Adventas – ramybės laikas“

28 lapkričio, 2020

Adventas – rimties ir susikaupimo, o kartu ir džiugaus laukimo metas. Labai džiaugiamės, kad lapkričio 27 dieną Šeimų namų bendruomenė, mamytės su vaikais, vaikų dienos centro „Aš ir draugai“ pedagogės ir auklėtiniai pabuvome kartu drauge, pajutome Advento ramybę, džiugią laukimo nuotaiką. Visi tyloje, ramybėje, pasiklausę savųjų minčių, pasidžiaugėme artėjančia kalėdine dvasia.  Pabuvę ramybėje šiltus palinkėjimus tarė VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai“ direktorė Regina Zabielienė ir įstaigos kunigas, bei vienas kitam, kiekvienas bendruomenės narys, mamytės linkėjome gražaus advento laiko, bei ramybės ir vilties.  Advento popietėje liejosi prasmingi žodžiai, o tai visus sušildė ir sujungė nematoma gija. Juk taip svarbu išmokti kartais sustoti ir pabūti kartu, suprasti, kad stipriausias dalykas, kuris mus laiko gyvenime, – tai tarpusavio ryšys.

Ši popietė leido visiems bendruomenės nariams, mamytėms, vaikučiams ir mūsų svečiams pajusti tikrąją adventinio laikotarpio prasmę. Ramumu dvelkianti aplinka, vaikų spindinčios akys, mūsų visų šypsenos, paliko neišdildomus įspūdžius, privertė giliau susimąstyti apie susikaupimo laikotarpį ir giliau pajusti Šv. Kalėdų dvasią, po renginio visus sukvietėme į įstaigos koplytėlę, kurioje 15:30 val. vyko Šv. Mišios. VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai“ vykdant:  Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonės „STIPRINTI bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ projektą:  „Bendruomenės integracija į visuomenę ir jos plėtojimas per  partnerystę su kitomis organizacijomis, dirbančiomis  šeimos gerovės srityje“, su Rėkyvos gyvenvietės bendruomene esame sudarę bendradarbiavimo sutartį, taip skatinant abipusį bendradarbiavimą, socialinę paramą, kultūros poreikių tenkinimą. Tapus projekto bendradarbiais abi pusės jungiasi į organizuojamus renginius, pasidalinti patirtimi, idėjomis, darbais, labai gaila, kad esant Lietuvos Respublikoje tokiai nepalankiai situacijai, šį sykį negalėjome priimti svečių, tačiau tikimės, kad ir nedalyvaujant renginyje, šią šilumą pasidalinome.

AČIŪ, KAD BUVOTE KARTU!

Renginys vyko pagal VšĮ Motinos Teresės šeimų namuose vykdomą Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonės „STIPRINTI bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ projektą:  „Bendruomenės integracija į visuomenę ir jos plėtojimas per  partnerystę su kitomis organizacijomis, dirbančiomis  šeimos gerovės srityje“

DĖKOJAME ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBEI

Rėmėjai: Amerikos Lietuvių Katalikų Religinė Šalpa.