Kalėdinis bendruomenės renginys įstaigos tradicija. Tai šventė, kuri įprasmina visus praėjusius metus. Ne išimtis ir šie metai. Gruodžio 22 ramios dienos popietėje Motinos Teresės šeimų namuose vyko Kalėdinė šventė „Šv. Kalėdų belaukiant“, kurios metu į šventę susirinko šeimų namuose gyvenančios mamos, šeimos su vaikais, vaikų dienos centrą „Aš ir draugai“ lankantys vaikai su tėveliais. Susirinkę į aktų salę, visi kartu pasidžiaugėme artėjančia Kalėdine dvasia. Prasidėjus renginiui įstaigos direktorė Regina Zabielienė pasveikino visas šeimas su artėjančiomis Kūčiomis bei Šv. Kalėdomis, papasakojo apie švenčių prasmę ir jų laukimą. Šventėje skambėjo Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokinių paruošta Kalėdinė muzikinė programa. Visus nustebino Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro, Micaičių kultūros namų artisčių paruoštas Lėlių teatro spektaklis „Peliukas Antanas”. Po visos Kalėdinės muzikinės programos laukėme Kalėdinio stebuklo… Žinoma, kokios Kalėdos be Kalėdų senio ir dovanų, visų nekantrumu ir laukimu visi vaikai iš džiaugsmo nenustyro vietoje, kvietė, kada senelis įžengs pro duris, Kalėdų seneliui atėjus, jis ir pakalbino, ir pažaidė, ir pašmaikštavo ir vaikams dovanėles išdalino, išdalinęs dovanėles visus vaikus sukvietė kartu pasivaišinti rėmėjų dėka paruoštu vaišių stalu, ratuku pašokti, pakoncertuoti. Šiais metais vaikams buvo gausios dovanomis, prisijungus prie Kalėdinio projekto vaikų svajonių buvo išpildytos svajonės, išdalintos vokiečių Drezdeno Evangelikų metodistų bažnyčios saviv. ir bendruomenės centro „Emmaus“ paruoštos dovanos, taip pat rėmėjų UAB „Taurinas” skirtos saldžios dovanos.
Akimirkos iš šventės: