VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Socialinės reabilitacijos dalyvės Simonos darbų paroda Šiaulių m. savivaldybės socialinių paslaugų centre

26 kovo, 2024

„Gyvybė“

Motinos Teresės šeimų namų bendruomenės narės, Akredituotos Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje dalyvės Simonos Daugelaitės darbų paroda „Gyvybė”.  Simona nuo vaikystės mėgo užsiimti smulkiais dekoravimo darbais, lipdydavo smulkius paveiksliukus iš modelino, plastilino, tampraus krepinio popieriaus, įvairių smulkių detalių. Smulkios detalės, kaip pati Simona teigia, atsipalaidavimas ir ramybė, tuo pačiu ir smagus užsiėmimas. Prieš 5 metus, kai Simona D. pradėjo dalyvauti įstaigos veiklose, visus šiuos metus kūrė paveikslus, lipdydama iš smulkių plastilino rutuliukų ar sukdama krepinio popieriaus juosteles ir juos jungiant kurdavo akį traukiančius paveikslus. Šie paveikslai sulaukė susidomėjimo, Šiaulių m. savivaldybės socialinių paslaugų centro, pagalbos šeimai tarnybos, socialinės darbuotojos dirbančios su šeima Svetlanos Baltrušaitienės iniciatyva, paroda suorganizuota Šiaulių m. savivaldybės socialinių paslaugų centro, priėmimo ir dienos užimtumo tarnyboje Tilžės g. 63 B.

Šiandieną įvyko Simonos rankų darbo paveikslų parodos „Gyvybė” atidarymas, susirinkusieji grožėjosi sukurtais nuostabiais Simonos darbais, kiekvienas susirinkusysis tarė sveikinimo žodžius ir linkėjo, kad neapleistų noras ir toliau kurti šiuos nuostabius paveikslus. Džiaugiamės, kad Šeimų namų bendruomenėje yra talentingų žmonių, o šį talentą įvertina kiti, nesvarbu kokią negalią žmogus turi, tačiau kiekvienas yra talentingas. Talentas – tai dovana, kurią valdo žmogus, taip kaip įvaldžiusi savo talentą Simona parodo kurdama iš tokių mažų detalių nuostabius paveikslus.

Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centre Tilžės g.63b, Šiauliai, paroda vyks iki balandžio 5 dienos. Maloniai kviečiame apsilankyti.

Dėkojame parodos organizatoriams

Parodą globoja: VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai”

Dėkojame darbų autorei Simonai Daugelaitei už išlaisvintą talentą kurti.