VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Socialinės dirbtuvės ir projekto dalyviai dalyvavo vykusioje Terbakrauskio mugėje.

25 rugpjūčio, 2020

“Terbakrauskis” – tai kasmetinė šventė skirta šeimoms, kurios dėka miestas atgyja ne tik dėl prekybos, bet ir dėl gausybės meninių pasirodymų, atrakcijų, pramogų ir žaidimų, kurie ir šiemet buvo galima atrasti 2020 m. rugpjūčio 21-22 dienomis Šiaulių prekybos centro “TILŽĖ” lauko aikštė. Prie Amatininkų, tautodailininkų ir kitų prekybininkų prisijungė mūsų naujojo projekto  Socialinės dirbtuvės projekto dalyviai, pristatydami ir prekiaudami sukurtais bei nepakartojamais rankdarbiais.  VšĮ Motinos Teresės šeimų namų vykdomo projekto Socialinės dirbtuvės, jame dirbantys darbuotojai skatina projekto dalyvius įsitraukti į laisvalaikio užimtumo veiklas. Dalyvavimas laisvalaikio užimtumo veiklose skatina didesnį socialinių paslaugų gavėjų tarpusavio bendradarbiavimą, bendravimą taip pat suteikia galimybę užsiimti mėgstama veikla ar išbandyti naujoves.  Būdami mugėje, sėmėmės naujų idėjų, kurias gal patobulinę panaudosime savo projekto veiklose.

Mugė praėjo, tačiau mūsų darbai nesustojo ir toliau tęsiame mūsų veiklas, gaminame rankdarbius, teikiame įvairias, pagal galimybes paslaugas, o norinčius įsigyti Socialinių dirbtuvių projekto dalyvių, neįgaliųjų sukurtų ir nepakartojamų dirbinių, prašome atvykti į įstaigą VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai“ Žemaitės g. 71, Šiauliai.

TRUMPAI APIE PROJEKTĄ: 2020-05-18 d. Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM įgyvendindamas institucinės globos įstaigų pertvarką Lietuvoje, pradėjo ES lėšomis įgyvendinti projektą “Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra “ (Nr. 08.4.1-ESFA-V-405-03-0001), kuris vyks tris metus. Projekto tikslas – didinti darbingo amžiaus asmenų su proto ir (arba) psichikos negalia, savarankiškumą ir taip įgalinti juos gyventi bendruomenėje pagal jų poreikį teikiant bendruomenines apsaugoto būsto, socialinių dirbtuvių, įdarbinimo su pagalba, pagalbos priimant sprendimus paslaugas. VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai“ buvo atrinkti kaip partneriai teikti Šiaulių regionui socialinių dirbtuvių paslaugą. Šiuo projektu mes siekiame: didinti neįgaliųjų su proto ir psichikos negalią darbinėje veikloje savarankiškumą, sudarant sąlygas darbiniui užimtumui, atliekant prasmingas veiklas nukreiptas į konkrečios prekės gamybą ir (ar) paslaugos atlikimą, padedant integruotis į darbo rinką.

DĖKOJAME PROJEKTO RĖMĖJAMS