VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

Psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos seminaras

6 birželio, 2022

2022 m. Balandžio 20 dieną VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai“ su Šiaulių miesto savivaldybe pasirašė  Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų naudojimo priemonės „09.01.02.02 Sukurti ir gerinti miesto bendruomenės sveikatinimo sąlygas, projekto „Gyvenkite sveikai šeimų bendruomenėje“ sutartį Nr. SŽ-570. Projekto tikslas: skatinti VšĮ “Motinos Teresės šeimų namų” bendruomenės sveiką gyvenseną, organizuojant fizinio aktyvumo veiklas, poilsį gamtoje, suteikiant žinias apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo, vykdant širdies ir kraujagyslių ligų prevenciją.

2022 m. birželio 2 dieną, vyko seminaras, kuriame buvo suteikiamos žinios ir praktiniai patarimai priklausomiems žmonėms ir jų šeimos nariams, kaip sustiprėti dvasioje įveikiant priklausomybės ligas, seminarą pravedė Vilniaus miesto priklausomų bendruomenės „Aš esu“ lektoriai Kun. Kęstutis Dvareckas,  Rasa Petrauskienė,  Virginija Petravičienė

APIE „AŠ ESU“. Jau daugiau nei dešimt metų, nuo pat VA Caritas Priklausomų asmenų bendruomenės „Aš Esu“ įkūrimo dienos, dirbame kaip vieninga veržli komanda: mes – klinikiniai psichologai, socialiniai darbuotojai, sielovados specialistai bei gydytojai psichiatrai. Visi drauge stengiamės perprasti sudėtingą priklausomybės reiškinį: nuolat gilindamiesi į naujausias priklausomybės ligų srityje autoritetingų institucijų rekomendacijas ir remdamiesi mokslu grįstais įrodymais, ieškome veiksmingiausių sprendimų praktikai. Darbas su priklausomybe kartais prilygsta kovai už gyvybę – mus vienija rūpestis ir pagarba priklausomybės ligos paliestam žmogui ir šalia jo kenčiantiems artimiesiems.

Daugiau galite skaityti: https://asesubendruomene.lt/mokymai/

Dėkojame bendruomenės „Aš esu“ lektoriams

Dėkojame projekto rėmėjams

Šiaulių miesto savivaldybei