VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

„Atsakingos tėvystės ugdymo mokyklėlės veikla – „Pozityvi tėvystė“ paskaitų ciklai.

3 birželio, 2020

VšĮ Motinos Teresės šeimų namuose vykdant NVOŠG „Atsakingos tėvystės ugdymo mokyklėlė“ projektą, kurį finansuoja Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Birželio 2 d. Kai Lietuvos Respublikoje sušvelnėjo karantinas, jau buvo galima susitikti gyvai ir pasikalbėti apie Vaiko raidos etapus nuo 6 iki 12 metų. „Kaip vaikai auga ir ko jie mokosi“.  Socialinė pedagogė Vilma Kaušienė paskaitos metu, pasakojo apie vaiko raidos etapus, apie meilę jiems, apie gimstančias taisykles, brendimą, apie ko mokosi iš mūsų suaugusiųjų, gamtos bei gyvenimo darnos.  Vilma taip pat pasakojo apie vaikų auklėjimą, raidos ypatumus, kaip pagerinti santykius su savo vaikais, kaip ugdyti geriausias vaiko savybes, kaip spręsti kylančius sunkumus, pasidalino gerąja patirtimi bei padėjo įgyti praktinių pozityvios tėvystės įgūdžių.

Sekanti Vilmos „Pozityvios tėvystės“ paskaita vyks Birželio 16 dieną,  jose taip pat bus ugdomos vertybinės nuostatos, savęs pažinimas bei  jų svarba žmogaus gyvenime, atskleidžiant ne vien problemas, bet skatinant ieškoti konstruktyvių  sprendimo būdų per praktines užduotis.

Paskaitos vyks iki Gruodžio 31 d. Iki to laiko kiekviename paskaitos cikle tėvai bus  skatinami labiau pasitikėti savimi, tobulinti komunikacinius gebėjimus. Bus ugdomos vertybinės nuostatos, savęs pažinimas bei  jų svarba žmogaus gyvenime, atskleidžiant ne vien problemas, bet skatinant ieškoti konstruktyvių  sprendimo būdų per praktines užduotis.

Projekto „Atsakingos tėvystės ugdymo mokyklėlė“ rėmėjai:

Dėkojame LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai