VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai

„Amatų dirbtuvės“ lankytojo Sergėjaus Drovosekovo paroda

24 rugsėjo, 2021

VšĮ Motinos Teresės šeimų namų vykdomo Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projekto „Amatų dirbtuvės“ būrelio, bei įstaigos bendruomenės nario Sergėjaus Drovosekovo vyksta nupieštų darbų paroda. Sergėjus Drovosekovas piešia darbus viena ranka. Sergėjaus gyvenime viena ranka – ne trūkumas, o galimybė. Vaikystėje labai nemėgdavo piešti, juokiasi, kad už jį piešdavusi mama. Nelengvas gyvenimas Sergėjų išmokė į jį pažiūrėti naujomis akimis. Per nelaimingą atsitikimą darbų autorius neteko vienos rankos. Sergėjui teko priimti pateiktą gyvenimo išbandymą, bei prisitaikyti prie pakitusios rutinos.

Klausiame Sergėjaus kaip, jam kyla darbų idėjos? Jis teigia, kad iš anksto neturi sugalvojęs jokio plano, kaip ir ką pieš, ar darbas pavyks ar ne, tiesiog pasiruošia dažus, paima teptuką ir lieja mintis ant pasirinkto pagrindo, juolab laikui bėgant kiekvienas darbas įgauna savo prasmę, jis gražėja, tobulėja, kiekvienas darbas Sergėjui, tai naujas atradimas ir kūrinys. Pagrindinė Sergėjaus darbų tematika yra gamta, įvairūs gyvūnai ir laivai.

Kviečiame į VšĮ Motinos Teresės šeimų namus, apžiūrėti Sergėjaus nupieštus darbus, o jei labai patiks Sergėjus juos mielai parduos.

Maloniai kviečiame apsilankyti.

Dėkojame projekto „Amatų dirbtuvės“ Socialinės reabilitacijos paslaugų bendruomenės darbų mokytojai Ritai Franckevičienei.
Dėkojame piešinių autoriui Sergėjui Drovosekovui